Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Teolin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Witkowice

Witkowice(Teolin + 9 km)

997 000 zł102 m² 9 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przytulny i nowoczesny dom w otoczeniu zabudowy parterowej, pośród pól. Cisza, spokój i kameralne sąsiedztwo - jednocześnie tylko 20 km od centrum Łodzi. Okolica wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jastrzębie Górne(Teolin + 23 km)

970 000 zł149 m² 6 510,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom pod miastem gdzie las mówi dzień dobry, a rachunki mówią to już? Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które od pierwszego dnia mówią: rozgość się, tu będzie Ci dobrze. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kuplisk(Teolin + 7 km)

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Przedstawiamy Państwu urocze siedlisko zlokalizowane w gminie Janów, około 40 min od Białegostoku. Cicha, spokojna miejscowość Kuplisk, jest ulokowana wśród pól i łąk, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grotniki(Teolin + 25 km)

550 000 zł179 m² 3 072,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Jeżeli szukasz domu poza Łodzią, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta, to ta nieruchomość w Grotnikach może być propozycją wartą Twojej uwagi. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zielony Gaj

Zielony Gaj(Teolin + 11 km)

265 000 zł140 m² 1 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Zielonym Gaju gmina Janów Na sprzedaż malowniczo położone siedlisko o imponującej powierzchni ok 0,5 ha, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tuszyn

Tuszyn(Teolin + 24 km)

770 000 zł223 m² 3 452,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 110 m²

Na sprzedaż: dom w Tuszynku Majorackim (obok Tuszyna), woj. łódzkie - duża działka 2110 m . Oferuję na sprzedaż przestronny dom położony w Tuszynku Majorackim, tuż obok Tuszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Giewont

Sikawa,Łódź(Teolin + 14 km)

1 195 900 zł184,49 m² 6 482,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

NA sprzedaż: bliźniak dom 184,49m z dużą działką 898m Łódź Stoki, ul. Giewont Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni użytkowej 184,49m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł288 m² 4 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:269 m²

NA sprzedaż: dom szeregowy 288 m z 10 Pokojami i Garażem | Łódź-Olechów Idealna oferta zarówno dla Rodziny jak i Inwestora, który poszukuje gotowego rozwiązania pod najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł155,20 m² 10 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która wymyka się standardowym ramom! Położony w spokojnej części łódzkiego Kochanówka dom to propozycja dla osób, które cenią solidne rzemiosło.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Widzew,Łódź(Teolin + 14 km)

2 400 000 zł181 m² 13 259,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl38/2021 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość, która stanowi połączenie domu mieszkalnego oraz budynku gospodarczego zaadaptowanego na warsztat samochodowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Teolin

Teolin,podlaskie

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 682 m²

Przedstawiam ofertę murowanego domu z 3 budynkami gospodarczymi i wiatą. Wszystko do własnej aranżacji. Dom jest około 60 letni, wymaga uwagi i gruntownego odświeżenia. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Teolin,łódzkie

320 000 zł86 m² 3 732,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: - dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej w Teolinie. Opis szczegółowy: nieruchomość gruntowa o powierzchni 1105m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Teolin

Teolin,łódzkie

313 500 zł79 m² 3 968,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym stanowiącej działkę nr 289/5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Teolin

Włącz powiadomienia